Робимо свою країну енергоефективною.

Це місія групи наших компаній. Її формує чітке усвідомлення свого професійного обов’язку та відповідальності за свою країну.

  • За опалювальний сезон 2014-2015 «Золочівенергоресурс» та «Золочівенергоінвест» сукупно замістили альтернативним паливом місцевого виробництва (біомасою) майже 1,5 млн м3 природного газу. Це становило понад 3,1% до лімітів, виділених Львівській області на опалення бюджетної сфери.
  • За опалювальний сезон 2014-2015 додатковий фінансовий ресурс для бюджету Золочівщини згенерований групою компаній становив майже 3,5 млн грн. з них:
    • економія видатків на оплату теплоенергії 2,644 млн грн
    • надходжень у вигляді податків, зборів та інших платежів 850 тис грн,
  • Компанії на Золочівщині обслуговують понад 70 об’єктів бюджетної та комерційної сфери. Окрім того компанії групи подають теплову енергію у 12 житлових будинків
  • Від 2012 економіку району було залучено понад 10 млн грн
  • Близько 300 метрів комунальних тепломереж модернізовано в Золочеві завдяки Інвестиційній програмі ТОВ «Золочівенергоінвест» на 2014-2015 роки, затвердженій виконавчим комітетом Золочівської міської ради у листопаді 2013 року. Програма передбачала модернізацію об’єктів теплопостачання міста за рахунок коштів від діяльності компанії, які накопичуються на спеціальному банківському інвестиційному рахунку. За ці кошти старі зношені труби замінено на сучасні, попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном. Високі експлуатаційні характеристики попередньо теплоізольованих труб забезпечують мінімальні (1,5-2%) тепловтрати при транспортуванні. Теплогідроізоляція стиків труб на трасі та гідрозахисна оболонка із поліетилену забезпечують абсолютну герметичність труби. Термін експлуатації такої теплотраси 30-40 років, а теплоізоляційні характеристики цих труб незмінні впродовж усього терміну експлуатації.

Презентація 09_2015

Буклети USAID