2015 Прийнято стратегічне рішення про перехід групи компаній на Міжнародні стандарти фінансової звітності (IFRS). В рамках затвердженої Інвестиційної програми розпочато комплексну модернізацію тепломереж та котельного господарства у Золочеві. «Золочівенергоінвест» переміг у тендері на виробництво та постачання теплової енергії у в/ч А2562. 12 листопада введено в експлуатацію блочно-модульну котельню на території в/ч.

Фахівці групи компаній пройшли тренінг в навчальному центрі «Heizomat» (Німеччина). Компанія стала офіційним дилером «Heizomat» в Україні.

heizomat-certificate

2014 Розпочато переговори із компанію «Heizomat» (Німеччина) на предмет придбання теплогенеруючого обладнання для модернізації котелень та щепорізного обладнання для виробництва палива з відходів деревини.
Створено унікальну систему контролю за процесом генерації тепла. Завдяки контролю за температурою зовнішнього середовища, температурою води в системі, необхідною кількістю пального компанія генерує саме ту кількість тепла, яка необхідна для даного об’єкту в даний проміжок часу.
2013 Зареєстровано ТОВ «Золочівенергоінвест». Введено в експлуатацію ще 4 котельні у Золочівському районі.
У листопаді виконком Золочівської міської ради затвердив Інвестиційну програму для ТОВ «Золочівенергоінвест» на 2014-2015 роки, яка передбачає модернізацію об’єктів теплопостачання за рахунок коштів від діяльності компанії, які накопичуються на спеціальному банківському інвестиційному рахунку.
2012 У м.Золочів зареєстровано ТОВ «Золочівенергоресурс». Введено в експлуатацію 6 котелень у Золочівському районі.
Обігрів усього комунального господарство Золочева переведено з газу на альтернативне паливо. Введено в експлуатацію 9 котелень (13 котлів) на твердому паливі. Заміщено майже 1,5 млн кубометрів газу. Економія бюджетних коштів становила 4,775 млн грн.
2011 група приватних підприємців спроектувала перші котельні на альтернативному паливі. За основу було взято котли українського виробництва «Бово».
2010 Річний обсяг виробництва брикетів становить – 400 т
2008 група приватних осіб заснувала компанію «Західні енергозберігаючі технології» і ввела в експлуатацію лінію з виробництва паливних брикетів у Турківському районі Львівської області. 100% виробленої продукції відправлялось на експорт у Чеську республіку та інші країни ЄС.